• https://www.facebook.com/dragonturizm
  • Ayvalık - Cunda - Aşıklar Şelalesi
  • Kahvaltı ve Öğle Yemeği Dahil 65 TL.
  • Bozdağ - Gölcük - Birgi Turu
  • Kahvaltı ve Öğle Yemeği Dahil 60 TL
  • Efes - Şirince - Meryem Ana Evi Turu
  • Serpme Kahvaltı + Açık Büfe Öğle Yemeği Dahil 70 TL
  • Günübirlik Çanakkale Şehitlik Turu
  • Mart Ayı Boyunca Her Haftasonu Kişi Başı 100 TL
  • 23 Nisan Özel 2 Gece 3 Gün Kapadokya Turu
  • Mistik cennet kapadokyada. Rüya Gibi bir tatil sizleri bekliyor.
  • Güzelköy - Akyaka - Azmak Turu
  • Sabah Kahvaltısı + Öğle Yemeği + Akşam Yemeği + Tekne Turu Dahil Sadece 100 TL
  • 23 Nisan Özel 2 Gece 3 Gün İstanbul - Ağva - Büyükada Turu
  • 2 Gece Hilton Otel Konaklama Farkı İle 400 TL
GÖKOVA TEKNE TURU 29 TEMMUZ 2018 PAZAR ULŞIM+TEKNETURU+ÖĞLE YEMEK DAHİL120.TL KURBAN BAYRAMINDA HERGÜN (19-26 AĞUSTOS ARASI)
 GÖKOVA TEKNE TURU

29TEMMUZ 2018 PAZAR / GÜNÜBİRLİK ) 120 TL

BU TARİHE ÖZEL FİYAT

PROGRAM:
Saat 06.00’dan itibaren belirlediğimiz noktalardan siz değerli misafirlerimizi aracımıza alıyoruz ve yolculuğumuz başlıyor.
06:00 Ksk Anıt - 06:15 Bornova Ege uni. Hastanesi - 06:30 Şirinyer Eroğlu iş merkezi önü - - 06:45 Üçyol metro kamil Koç yazıhanesi önü - Gaziemir migros 07 : 00
Yolda vereceğimiz ihtiyaç molamızın ardından Akyaka’ya ulaşıp teknemize yerleşiyoruz ve harika bir gün geçirmek üzere teknemiz kalkıyor. İlk durağımız GELİBOLU ADASI’nda bulunan SU ALTI MAĞARALARI KOYU. Koya ismini veren 2 sualtı mağarasını 4 metre derinlikte çok net görüyoruz. İçeri doğru 22 metre uzanan bu mağaraları isterseniz ufak bir dalış yaparak daha yakından da görebilirsiniz. Buradan sonra sırada SEDİR ADASI var. Adanın en önemli kısmı özel kumuyla ünlü KLEOPATRA PLAJI. Dünyada sadece 3 yerde bulunan bu kum adeta altın değerinde. Anlatılan hikayeye gören ünlü Mısır Kraliçesi KLEOPATRA komutan MARCUS ANTONİUS ile bu adaya gelir fakat adada kendine uygun bir plaj olmadığını söyleyerek adayı beğenmez. Bunun üzerine komutan MARCUS ANTONİUS Mısır’dan 60 gemi ile buraya kum getirtir ve KLEOPATRA’nın ayaklarına serer bu değerli kumları. Tabii ki bu sadece kulaktan kulağa dolaşan bir hikaye. Denizi, kumu, güneşi dışında adanın üst kısmında SYDERİA ANTİK KENT’e ait kalıntılar bulunuyor. Adada kalacağımız süre zarfında bu kalıntıları da gezebilirsiniz. Bu adadaki zamanımız dolunca karşısındaki FENER ADASI’na geçiyoruz. Burada hem yüzme molası veriyor hem de öğle yemeğimizi alıyoruz. Burdan sonraki durağımız İNCE KUM PLAJI ve ardından da son mola yerimiz LACİVERT KOY. Adı gibi lacivert renkteki bu koyda metrelerce derinlikteki denizin dibini görebiliyoruz. Son yüzme molamızın ardından akşam üzeri Akyaka’ya dönüyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda ünlü AZMAK ÇAYI’nda kısa bir tekne turu yapabilirsiniz ( Buranın en büyük özelliği doğal koruma alanı olmasıdır. Bu yüzden tertemiz suda derinlerden geçen balıkları bile tek tek görebilir ve adeta kendinizi büyük bir akvaryumdaymış gibi hissedersiniz.), deniz kenarındaki kafelerde oturabilir veya balıkçı teknelerinde satılan balık-ekmek ile açlığınızı bastırabilirsiniz. Serbest zamanın ardından dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yolda vereceğimiz ihtiyaç molalarının ardından gece 23.30 civarı İzmir’e ulaşıyoruz.
Bir dahaki organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz...
ÜCRET: 100 TL
ÜCRETE DAHİL OLANLAR 
Ulaşım 
Rehberlik 
Tekne turu- Teknede öğle yemeği 
( tavuk& köfte+makarna+salata ) 
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
Teknede alınacak ekstralar
Sedir adası giriş ücreti ( 20 TL / müzekart ve İş Bankası maximum kart geçerli )
SEDİR ADASINA GİRMEK İSTEMEYEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN BİR BAŞKA ADAYA GİDLECEKTİR

AYRINTILI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN
www.dragonturizm.com
0 232426 00 69- 0555 386 36 72
NUMARALI TELEFONLARIMIZI ARAYABİLİRSİNİZ..
  
124 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın