• https://www.facebook.com/dragonturizm

murat çakır

tur35

MARMARİS TEKNE TURU

TEMMUZ  BOYUNCA HER HAFTA  CUMARTESİ GECE CIKIŞLI HERŞEY DAHİL MARMARİS TEKNE TURU 199.TL

ÖĞLE YEMEK : ÖĞLE YEMEĞİ (IZGARA TAVUK, SALATA VE MAKARNA)

ALKOLSÜZ HERŞEY DAHİL GÜN BOYU SINRISIZ KOLA,FANTA,GAZOZ,SU,SODA,ÇAY,N.KAHVE 199.TL

24:00 KSK ANIT-24:20 BORNOVA EGE UNI.ACİL KAPISI-24:45 ŞİRİNYER ERBİLSÜEL ÖNÜ-01:00 ÜÇYOL İZMİRSPOR KÖPRÜSÜ-01:20 ÜÇKUYULAR SHEL ÖNÜ-01:40 GAZİEMİR DEN SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZİ ALARAK YOLCULUGUMUZA BAŞLIYORUZ VE YOLDA VERECEĞİMİZ OLAĞAN MOLANIN ARDINDAN SABAH SAATLERİNDE MARMARİS MERKEZ’E VARIYORUZ SABAH KAHVALTISI İÇİN VERECEĞİMİZ SERBEST ZAMANIN ARDINDAN MARMARİS SİTELERDE BULUNAN TEKNEMİZE BİNİYORUZ VE GÜN BOYU TEKNEDEYIZ TURUMUZ BASLIYOR

CENNET ADASI, BALIK ÇİFTLİĞİ OLARAK DA BİLİNMEKTEDİR. BU MOLA YERİMİZDE FOTOĞRAF ÇEKİLİP ANIN TADINI ÇIKARABİLİRSİNİZ. KISA BİR MOLADAN SONRA FOSFORLU MAĞARA‘YA DOĞRU YOL ALIYORUZ.

FOSFORLU MAĞARA – TEKNEMİZ BU MAĞARAYA OLABİLDİĞİNCE YAKLAŞIYOR VE 20 DAKİKA KADAR BİR MOLA VERİYORUZ. BU MOLA ESNASINDA DİLERSENİZ EGE’NİN TERTEMİZ SULARIYLA İLK BULUŞMANIZI GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. ARZU EDEN MİSAFİRLERİMİZ MAĞARA ÖNÜNDE FOTOĞRAF ÇEKTİREBİLİRLER. TEKNEDE ÖZEL BİR FOTOĞRAFÇI DA BULUNMAKTADIR. DİLERSENİZ KALİTELİ KARELER YAKALAMAK ADINA PROFESYONEL BİR FOTOĞRAFÇI YARDIMIYLA BU KEYİFLİ ANLARI ÖLÜMSÜZLEŞTİREBİLİRSİNİZ. MAĞARANIN DİĞER BİR ÖZELLİĞİ DE DİLEK MAĞARASI OLARAK BİLİNMESİDİR VE MİSAFİRLERİMİZ DENİZE MADENİ PARA ATARAK DİLEK DİLEMEKTEDİRLER. BU KEYİFLİ ANLARI YAŞADIKTAN SONRA HIZ KESMEDEN BİR SONRAKİ KOYUMUZA VARMAK ÜZERE DEMİR ALIYORUZ.

AKVARYUM KOYU İLE TURUMUZA TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYORUZ. ”ÜLKEMİZ GERÇEKTEN CENNET” DEDİRTECEK GÜZELLİKTE OLAN BU KOYDA YAKLAŞIK 30 DAKİKALIK YÜZME MOLASI VERİYORUZ. SUYUN BERRAKLIĞI GÖZLERİNİZİ KAMAŞTIRACAK VE AÇIK DENİZDE KEYİFLE YÜZMENİN TADINI ÇIKARACAKSINIZ. ABDİ REİS KOYU OLARAK DA BİLİNEN AKVARYUM KOYU’NDA DENİZE DALDIĞINIZDA KENDİNİZİ SANKİ AKVARYUMDA YÜZÜYORMUŞ GİBİ HİSSEDECEKSİNİZ. BURADA DA OLDUKÇA KEYİFLİ VAKİT GEÇİRDİKTEN SONRA SONRAKİ DURAĞIMIZA DOĞRU YOL ALIYORUZ.

KADIRGA KOYU… KUMLUBÜK AÇIKLARINDA VERECEĞİMİZ YÜZME MOLASINDA KARŞIDA KONUMLANMIŞ OLAN DAĞLARDAN ESEN RÜZGARIN VE TERTEMİZ DOĞANIN KOKUSUNU İÇİNİZE ÇEKEBİLİRSİNİZ. KADIRGA SAHİLİ YAKLAŞIK 2 KM UZUNLUĞUNDADIR. SAKİN TATİL SEVENLER İÇİN TAVSİYE EDEBİLECEĞİMİZ MARMARİS’İN ÇEVRESİNDE BULUNAN NEZİH KOYLARDANDIR.

YEŞİL DENİZ, HEM DENİZİNİN GÜZELLİĞİ HEM DE ETRAFIN HARİKA MANZARASI SEBEBİYLE ÖNEMLİ BİR YERE SAHİPTİR. TAM ANLAMIYLA GÖRSEL BİR KESİT. MARMARİS TEKNE TURU İLE GEÇİRECEĞİNİZ BU ÖZEL GÜNÜ, BU HARİKA KOYDAKİ 45 DAKİKALIK YÜZME VE YEMEK MOLASI İLE RENKLENDİRMEK GERÇEKTEN PAHA BİÇİLEMEZ.

TURUNÇ… MARMARİS’İN ARKA BAHÇESİ DİYEBİLİRİZ. TÜRK TATİLCİLER ARASINDA DA PEK POPÜLER DEĞİLDİR, FAKAT ZİYARET EDİP DE TURUNÇ’U SEVMEYEN BİRİNE BUGÜNE KADAR RASTLAMADIK. TEKNEMİZ İSKELEYE DEMİRLİYOR VE BU ŞİRİN Mİ ŞİRİN, GÜZEL Mİ GÜZEL TATİL BELDESİNDE 1,5 SAAT KADAR BİR MOLA VERİYORUZ. ARZU EDERSENİZ BİR KAFEDE TURUNÇ MANZARASIYLA KAHVENİZİ YUDUMLAYABİLİR, DİLERSENİZ HEDİYELİK EŞYA SATAN DÜKKANLARI GEZEBİLİR, İSTERSENİZ TERTEMİZ DENİZİNDE YÜZME KEYFİNE KALDIĞINIZ YERDEN DEVAM EDEBİLİRSİNİZ. ÖZELLİKLE HANIMLAR İÇİN BELİRTMELİYİZ Kİ; TEKNE TURUNUZU PAZARTESİ GÜNÜ YAPMAYI TERCİH EDERSENİZ, PAZARTESİ GÜNLERİ TURUNÇ’TA PAZAR KURULMAKTA. ÇOĞUNLUKLA YABANCI TURİSTLERİN RAĞBET GÖSTERDİĞİ PAZARDA SİZ DE BELKİ KENDİNİZE UYGUN BİR ŞEYLER BULABİLİRSİNİZ.

TURUNÇ’TA 1.5 SAATLİK VERDİĞİMİZ MOLANIN ARDINDAN TEKNEMİZE GERİ DÖNÜYORUZ VE BU HARİKA KOYDAN AYRILIYORUZ. MARMARİS TEKNE TURUMUZUN NEREDEYSE ARTIK SONUNA GELDİK. TEKNEMİZ TURUNÇ KOYU’NDAN AYRILARAK, AKŞAMIN TATLI SERİNLİĞİ İLE MARMARİS’E DOĞRU YOL ALIYOR. YAKLAŞIK 40 DAKİKALIK GERİ DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZ ESNASINDA HARİKA BİR KOY OLAN İÇMELER’İ DENİZ TARAFINDAN İZLEME KEYFİNİ YAKALAYACAKSINIZ.

TURUMUZ SONLANDIRARAK ARACLARIMIZA BİNİYORUZ VE YOLDA VERECEĞİMİZ MAOLANIN ARDINDAN BİR BAŞKA DRAGON TURİZM ORGANİZASYONUNDA GÖRÜŞMEK ÜZERE VEDALAŞIYORUZ

REZ:02324260069-05553863672

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

ULAŞIM+TEKNE TURU+TEKNEDE ÖĞLE YEMEĞİ+GÜNBOYU SINIRSIZ İÇECEKLER+KÖPÜK PARTİSİ+YÜZME MOLALARI+HER MİSAFİRE 1 ADET SEZLONG

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

TEKNE DISINDA ALINACAK TÜM YİYECEK VE İÇECEKLER

REZ:02324260069-05553863672

ÜCRET KİŞİ BAŞI ALKOLSUZ HERSEY DAHIL 199.TL

  
157 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın